Кондиціонери Ballu - особливості та переваги

Саме з кондиціонерів міжнародний концерн Ballu почав свій шлях в світі кліматичної техніки. Компанія зробила ставку на інновації і функціональність, ніж завоювала світову популярність. Кондиціонери Ballu представлені в нашому магазині в великій кількості - серед такого розмаїття легко заплутатися. Ми вирішили полегшити Ваш вибір, зібравши всю ключову інформацію в одній статті.

Моделі різні - практичність однакова

Кондиционеры модели Ballu

Кондиціонери Ballu виробляються в декількох видах - мобільні і спліт-системи. Останні поділяються на стандартні on / off і інверторні моделі. Всі прилади об'єднали в собі доступну ціну, високу якість і сучасний дизайн. Вирішивши купити кондиціонер Ballu, Ви отримуєте практичне обладнання для створення комфортних умов. Все обладнання фірми має ряд загальних характеристик:

 • Високий клас енергозбереження А і вище завдяки застосуванню мікропроцесорів на енергозберігаючих алгоритмах
 • Таймер включення і виключення
 • Нічний режим на мінімальних обертах
 • Управління пультом

Спліт-системи - комфорт в будинку

Настінні кондиціонери, що складаються з двох блоків, завоювали любов споживачів високою технологічністю. Як інверторні, так і традиційні спліт-системи мають ряд загальних параметрів:

 • Оснащення надійними компресорами японського виробництва
 • Тиха робота обох блоків завдяки противошумной профілем в конструкції
 • Устаткування адаптовано для наших мереж. Функціонує при падінні напруги аж до 190 В. Авторестарт з заданими раніше настройками після перебоїв в мережі
 • Самоосушеніе приладів на протязі 3-х хвилин після виключення для запобігання неприємного запаху
 • Самодиагностика несправностей перед кожним включенням

Системи on/off

Спліт-системи BalluКласика нового покоління з традиційним компресором підкорює своїм функціоналом. Доступна за ціною техніка вписується в будь-який інтер'єр, а різні серії дозволяють підібрати ідеальний варіант для кожного випадку.

Bravo – потужна серія для дуже швидкого охолодження. Додатково працює на обігрів і осушення.

BSQ-36H N1 – економічна модель класу А розрахована на приміщення до 100м2. Додані два режими - «Super» для інтенсивного охолодження і економний «Soft», що обмежує вхідний струм.

Olimpio – втілення елегантності і надійності. Виготовлені з не жовтіючого згодом пластика. Може працювати на 4-х швидкостях, а також підтримувати ідеальну температуру поблизу користувача завдяки функції iFeel.

BSW-24HN1/OL/15Y розрахований на площу 70м2. Додатково пристрій обладнаний спеціальною функцією просушування для захисту від цвілі.

інверторні кондиціонери Ballu

Інверторні компресори вважаються найбільш довговічними і економічними. Їх експлуатаційний термін довше звичайного на 30-50%, а енергоспоживання на 30% менше. Такі дані засновані на принципі роботи - девайс не вимикається, досягнувши заданої температури, а переходить в підтримуючий режим з мінімальною потужністю.

Інверторні кондиціонери BalluВсі серії втілили в собі стиль і високу всесезонну функціональність, здатні подарувати прохолоду в спеку і тепло в холоди. Майже всі моделі сконструйовані для направлення повітря в 4 сторони. Більшість має функцію iFeel, що дозволяє власнику пульта відчувати себе максимально комфортно.

iGreen – екологічна серія. Її головна перевага - генератор холодної плазми, який ефективно бореться з вірусами і бактеріями.

BSAI-09H N1 обладнаний повітряним фільтром підвищеної щільності - важлива особливість в забрудненому мегаполісі. Встановивши спеціальний додаток в смартфон, Ви можете управляти обладнанням з будь-якої точки світу.

Eco Edge розроблений для наших квартир. Рівномірно охолоджує кімнату, коли за вікном + 43˚С і обігріває при -10 ˚. Прилад має функцію «Гарячий старт» для швидкого обігріву приміщення. Зовнішній блок розморожується самостійно. Для більшої зручності дренаж виводиться в дві сторони.

Eco Pro – максимальна функціональність і точність доповнені іонізатором повітря. Безшумна робота на рівні 24дБ ідеально вписується для обслуговування дитячої.
Прилад з можливістю управління жалюзі з пульта і прихованим LED дисплеєм зігріє кімнату, коли за вікном -15˚С.

Eco Pro Super виконаний в стильному лаконічному дизайні. Завдяки м'якому обдуву і обігріву можна не боятися стояти під блоком. Лінійка з іонізатором в тихому режимі «Silence» видає не більше 24дБ шуму.

Platinum – серія преміум-класу випускається в двох кольорах - білому і чорному. Конструкцією передбачені іонізатор і 4-рівнева фільтрація для чистого повітря. Техніка відрізняється високою точністю - підтримує задану температуру аж до 1˚С.

Platinum Pro – поліпшена платинова версія. Клас енергоефективності став вище - А ++. Головне достоїнство - можливість управління через Wi-Fi зі смартфона по дорозі додому.

Мобільні кондиціонери - комфорт поруч

Мобільні кондиціонери Ballu

Абсолютно мобільна техніка створює комфортні умови там, де Ви. Це кращий варіант, якщо у Вас немає можливості встановити спліт-систему. Для їх експлуатації потрібен лише доступ до розетки.

 • Клас енергоефективності А
 • Тихі - близько 45дБ
 • Три режими роботи - охолодження, осушення та вентиляція
 • Шасі для зручності перенесення
 • Таймер в реальному часі забезпечить зручностями, коли необхідно
 • Діагностика несправностей перед кожним включенням
 • Конденсат видаляється автоматично з теплим повітрям
 • Автовідключення при заповненні резервуара конденсатом
 • Оснащені системою фільтрації Stop Dust - надійним захистом від пилу

Smart Electronic оснащени інтуїтивно зрозумілим електронним управлінням на корпусі і з пульта. Вертикальні жалюзі рівномірно розподіляють повітряний потік. Доповнені режимом Sleep - мінімальні обороти для підтримки комфорту і економії електроенергії. Ефективні в діапазоні температур + 18- + 32˚С. Випускається 3 моделі, залежно від площі.

Сподіваємося, наша стаття допомогла Вам розібратися в різноманітті кліматичної техніки. Бажаючи купити кондиціонер Ballu, зверніться в офіційний магазин – Балу в Україні. Ви отримаєте висококваліфіковану консультацію і надійний кондиціонер за доступною ціною.