Осушувачі повітря Ballu - особливості та переваги

Осушувачі Ballu з'явилися на українському ринку трохи більше 10 років тому - і з тих пір упевнено влаштувалися в будинках споживачів. Устаткування використовують в житлових будинках, підвалах і гаражах, на складах і під час будівельно-ремонтних робіт та при осушенні після машинної штукатурки. Якщо Ви задумалися про придбання даного корисного девайса, радимо купити осушувач повітря Ballu.

Компанія пропонує широкий асортимент для приватних і напівпромислових потреб. Щоб полегшити Ваш вибір, ми зібрали основну інформацію по моделям. Їх функції і особливості допоможуть підібрати оптимальний варіант для створення бажаного мікроклімату.

Осушувачі повітря Ballu - практичний вибір на кожен випадок

Сушильні мультикомплекси Ballu

Осушувачі Ballu представлені в двох категоріях - традиційні та сушильні мультикомплекс. Кожна має свої функціональні особливості, що дозволяють отримати необхідний результат. Всі прилади характеризуються практичними перевагами:

 • Низька вартість
 • Мале енергоспоживання. Потужність в межах 205-980 Вт
 • Мобільність. Працюють скрізь, де є розетка. Додаткового монтажу не вимагають
 • Компактність. Завдяки ергономічному дизайну обладнання виготовлено в мінімально можливих габаритах
 • Безпека. Використовується екологічно безпечний холодоагент R410A. Датчики наповнення бачка відключать девайс, запобігши протечку води
 • Інтуїтивно зрозуміле електронне управління. Вся інформація відображається на LCD дисплеї
 • Кілька швидкостей роботи. Можете використовувати турборежим для швидкого осушення або звичайний для підтримки необхідних параметрів
 • Авторестарт з заданими раніше настройками
 • Вбудований гигрометр
 • Індикатор вологості і заповнювання бака
 • Тиха робота. Шум в межах 40 дБ, максимально - 53 дБ
 • Експлуатація при низьких температурах. Можуть функціонувати від + 7˚С

Традиційні осушувачі

Моделі конденсаційного типу найпопулярніші в світі. Вони дивують об'єднанням простоти і якості. В основі агрегату вентилятор, випарник і бак для конденсату. Повітря за допомогою вентилятора потрапляє на випарник, де волога охолоджується, перетворюючись в конденсат, який збирається в спеціальному резервуарі. Сухе повітря за допомогою того ж вентилятора повертається в приміщення. Простота конструкції змушує ще більше дивуватися великої популярності приладів. Їх основні переваги:

 • Висока продуктивність. Техніка здатна осушити від 15 до 70 л води на добу.
 • Містка резервуар для конденсату. Залежно від моделі об'єм бака варіюється в межах 2 - 7,7 л.
 • Можливість підключення дренажного шланга для зливу води безпосередньо.
 • Таймер включення / вимикання.

Категорія представлена в трьох серіях - BDH, BDT, BDA.

Лінійка BDH випускається в основному в біло-зеленому корпусі. За продуктивністю бувають 15л, 20л, 25л, 30л, 35л, 40л і 50л. Компактні, прості в управлінні і оснащені ручкою для перенесення. Потужні і надійні, здатні при аналогічній продуктивності видаляти вологу і працювати як в маленьких, так і у великих приміщеннях.

Лінійка BDA – це ергономічна обтічна форма в стильному біло-сірому кольорі. Модельний ряд на коліщатках розрахований на 25 і 70 л / добу, 25 м2 і 100 м2. Головна особливість даних пристроїв - можливість налаштування бажаного рівня вологості в діапазоні 35-80% з кроком в 5%.

Лінійка BDT в елегантному світло-сірому корпусі випускається в двох моделях - 25л і 35л. З коліщатками для транспортування, але без ручки. Серія добре підходить для житлових кімнат 20 м2 і 30 м2.

Сушильні мультикомплекси

Сучасні технології для створення комфортних домашніх умов. На додаток до стандартних функцій вони очищають, іонізують і ароматизують повітря. Мультікомлекси з окремою функцією делікатної сушки білизни також оснащені таймером в реальному часі. Осушувачі повітря Ballu представлені в двох версіях - BDV-12L і BDM-30L.

BDV-12L виконаний в компактному біло-блакитному дизайні. Невеликий девайс з функцією знезараження ультрафіолетом - ідеальний варіант для маленької дитячої. Комплекс відрізняється найнижчим рівнем шуму - 39дБ.

BDM-30L стильною обтічної форми підходить для приміщень площею до 42м2. Прилад преміум-класу з високим класом енергоефективності - лідер серед осушувачів.

Обидві моделі осушують на 2-х швидкостях, відображають вологість поблизу пристрою і самостійно включаються до заданих раніше параметрами після перебоїв в мережі.

Вибираючи відповідний агрегат, зверніть увагу на площу і вологість в приміщенні, визначитеся з дизайном - і робіть замовлення. Якщо у Вас виникли сумніви при виборі моделі, зверніться до наших менеджерів. Магазин осушувачів повітря Ballu допоможе вибрати кліматичну техніку, що відповідає Вашим вимогам.