Осушувачі повітря в квартиру

Зараз модно говорити про шкоду недостатній вологості, але її надлишок навіть більш небезпечний. Про підвищеної вологості говорять мало, хоча вона поширена повсюдно. Кожен другий зустрічається з проблемою вогкості. Дощової осені на балконі, в підвалі, в квартирі на першому поверсі, в приватному будинку і кожній ванній кімнаті вона переслідує нас.

Ми розповімо, чим небезпечна волога, як з нею боротися і чим допоможуть осушувачі повітря в квартиру. Впевнені, після нашої статті якість Вашого життя значно покращитися.

Увага! Волога!

  • Підвищена вологість швидко виливається в проблеми, які складно і довго вирішувати.
  • Цвіль і грибок. Дуже любить вологу і росте в таких місцях швидше дріжджів. Перераховувати всі небезпеки такого сусідства не будемо. Скажемо тільки одне: "Дуже небезпечно!"
  • Поганий запах в приміщенні і від речей. Згодом принюхався, але сторонні будуть про Вас не кращої думки.
  • Проблеми зі здоров'ям. Кашель і нежить переходять в хронічну форму, з часом розвиваються алергічні реакції. При цьому ліки будуть лише тимчасово прибирати симптоми поки не усунете першопричину - вогкість.
  • Псування меблів. Дерево вбирає вологу і розбухає. Спочатку дверцята стануть гірше відкриватися, потім почнуть тріскатися стіни. Естетичний вигляд перетворитися лише в спогад. Вам залишиться лише замовити майстрам нові меблі, яку буде чекати така ж доля.
  • Короткий термін ремонту. Відвалюються шпалери, відшаровується штукатурка і фарба бульбашками - саме так буде виглядати Ваш новий ремонт незабаром.

Як бачите, наслідки виправити дуже складно і витратно - краще запобігти їх наступ і почати боротися з вогкістю ще на перших етапах.

Технології на варті домашнього затишку

Для боротьби з вологою народні умільці придумали хитромудрі і трудомісткі способи - постійні провітрювання або обігрів, відкриті мішки з сіллю, кава або силікагель. Але навіщо ускладнювати собі життя, якщо індустрія климатконтроля створила зручний і практичний прилад - осушувач повітря. У квартиру підійдуть стандартні побутові моделі, які споживають мінімум електроенергії і дозволяють в найкоротші терміни позбавити приміщення від вологи.

Ballu BDV-12L

Ballu BDV-12L

Компактний пристрій, що піклується про здоров'я своїх власників. Розрахований на кімнату площею до 15м² малюк за добу поглинає 12 л води. Завдяки маленьким розмірам не перекриває прохід. Якщо сушіть білизну будинку, Вам необхідний цей осушувач повітря для квартири. Купити його також варто людям, що страждають хворобами дихальних шляхів - завдяки функції знезараження ультрафіолетом він вбиває хвороботворні бактерії.

Ballu BDH-15L

Практичний осушувач повітря для квартири, ціна якого не б'є по бюджету. Стильний мобільний девайс позбавить від вогкості кімнату площею 15-30м². Два режиму дозволяють швидко виправити запущену проблему і підтримувати здоровий мікроклімат в подальшому. Завдяки зручному сенсорному управлінню, датчикам температури і гігрометр Ви з легкістю створите комфортні умови.

Ballu BDH-15L
Ballu BDT-25L

Ballu BDT-25L

Стиль, практичність і економічність в одному пристрої. Прилад підійде для кімнати до 20м². Безпечний холодоагент, що миється повітряний фільтр, надійна збірка і висока продуктивність - цими характеристиками модель підкорила своїх власників. Можете налаштувати бажані рівень вологості в діапазоні 35-80%, налаштувати таймер і підключити дренажний шланг - пристрій перейде на повну автономну роботу, яка потребує Вашого втручання.

Так, проблема вогкості в приміщенні одна і найнебезпечніших. Вона впливає на якість життя, викликаючи проблеми зі здоров'ям і руйнуючи житло. Але не впадайте у відчай, виявивши її ознаки будинку. Від підвищеної вологості можна швидко позбутися, якщо підійти до вирішення завдання з розумом - взяти на озброєння осушувачі повітря в квартиру. Купити і встановити їх простіше простого, а швидкість усунення зайвої вологи здивує кожного.

Широкий асортимент дозволяє вибрати оптимальний варіант під габарити кімнати і відсоток вологості. Через пару тижнів після покупки Ви не будете представляти, як жили раніше. Девайс продовжить термін служби меблів і ремонту квартир, позбавить від частих хвороб, а також скоротить час сушіння білизни. Вам більше не доведеться купувати освіжувачі повітря, так як сирий неприємний запах зникне назавжди. Поєднуючи економічність і ефективність, пристрої дуже скоро себе окуплять. А для ще більшої економії рекомендуємо купити осушувач повітря для квартири на офіційному сайті - Ballu.kiev.ua. Ми віримо, що комфорт в будинку доступний кожному - повірте і Ви.